Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
kilka spraw
Author Message
tomatom

Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

5555 i 3333 to chyba tez panic kody:P
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

na bloku nr 6 dzialaja tylko 4 i nowy kod na bramkach reszta jest pokasowana
 
 
Kenzo

Posted:     [ !!! ]

Pozdrawiam gospodarzy z 6A i 6B.
Fajnie,?e potraficie wsp??pracowa? z mieszka?cami.
Chyba si? do Was przeprowadz? ;-)
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

No ba! Gospodarzu, wsp??pracujemy nie?
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

no ba jak naj bardziej
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Kurde dlaczego gospodarz mojego budynku nie zagl?da tu na forum (blok 2). Nonstop furtka pod 2A jest zepsuta! Jest to furtka najbli?ej drogi i jest najcz??ciej uczeszczana przez wszystkich mieszka?c?w osiedla. Jak jest naprawiona to tanimi ?rodkami i na kr?tk? chwile. Jak macie lepszy kontakt z gospodarzem z 2 to dajcie mu zna?.
Kody wej?ciowe u nas w bloku i furtce te? nie zmienione. :evil: pozdro
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

juz pisalismy ze blok nr 2 i 4 podchodzi pod gospodarza pana Kopiela. Macie do niego nr w gablotkach ewentualnie do administratora osiedla i u nich trzeba zglaszac usterki itp. My nie ingerujemy w sprawy tych blokow. A co do kodow to tez pisalismy ze zrobiono to na prosbe lokatorow z bloku 6. Nie jest to konieczne wiec Wasz gospodarz nie musi tego robic. Wydaje mi sie ze musicie do niego po prostu uderzyc w tej sprawie ;-) pozdrawiam
 
 
adam


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Dagii - "trawnik" pod 6B - donice OK, mo?e ochroni? roslinki przed psami, ale kawa?ki tego tartanu z boiska??!! NA NIE!!!!!!!!! Nie r?bmy dziadostwa!! Wygl?da okropnie!!
 
 
kolo


Etap Osiedla: III
Posted:    Awaria furtki w 6B [ !!! ]

Furtka w 6B,raz zamyka sie a raz nie.Czasem wystarczy lekko popchnac i sama sie otwiera.
 
 
dee


Posted:     [ !!! ]

jesli chodzo o furtki to na 6A tez tak jest. To jest niestety wina uzytkownikow.
Nie mowie ze wszystkich, ale jak kiedys zobaczylam, ze jest wypchnieta na zewnatrz to na mysl nasun??y mi sie najgorsze epitety.
 
 
adam


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

i te? "przelatuje" na druga stron? - chyba potrzebna regulacja na zawiasach (6B)
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

ta furtka sama nie przelatuje na druga strone tylko ktos jej pomaga niestety. Juz pare razy regulowalismy je, tak samo na 6a tez juz pare razy byly srubki dokrecane i wymieniane. No ale jak kazdy trzaska nimi jak chce to sie nie dziwcie ze jest jak jest. W piatek neo wezmie sie za to znowu tak jak i ku uciesze lokatorow z 4 i 2 zmieni kody wejsciowe im do klatek i na teren.
A co do tego tartanu to nie wiem kto go tam umiescil ale usuniemy to
 
 
Grzegorz


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Je?li mo?na to chcia?bym mie? drobn? pro?b? do Gospodarzy -bramka do ?mieci pod 6b ci??ko si? przesuwa i do?? mocno ha?asuje, z tego, co zauwa?y?em zupe?nie lu?ne s? ?ruby, na kt?rych wisi bramka, do ?rub przymocowane s? k??ka, na kt?rych ca?o?? si? przesuwa. Je?li mo?na to prosz? o dokr?cenie i ewentualn? regulacj?.

Pozdrawiam
Grzegorz
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Dzi? to ju? przegi?cie. Mo?e dlatego si? wkurzylem bo dzi? tym bardziej dotyczy to mnie. Du?y parking zamykany.
1) stawanie w miejscach nie wyznaczonych do tego (co bardzo cz?sto uniemo?liwia wyjazd wi?kszego samochodu) Kartka wisia?a w klatce wisz? na bramie wjazdowej I NIC!
2) zastawianie wykupionych miejsc parkingowych przez inne osoby (auta)! To jest chamstwo jakich ma?o. Nie po to cz?owiek p?aci za to miejsce parkingowe by jakis pajac na nie wje?d?a?. Wyra?nie wida? gdzie s? pacho?ki a gdzie ich nie ma. Ico, dzwoni? na policje lub stra? miejsck? i stawia? temat na ostrzu no?a? A wystarczy?o by troszke pomy?le?. Wida? osoby te inteligencj? nie grzesz?. :roll:
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Rozumiem Twoje zirytowanie, ale kiedy? m?wione ?e nie ma mowy o wykupieniu miejsca, teraz nagle dowiaduj? si? od Ciebie i? tak jest, wi?c my?le ?e kartka na szybie tego pana wystarczy a warto by by?o gdzie? co? powiesi? ?e miejsca te s? op?acone, bo jakby nie by?o miejsca wok?l to pewno sam bym tam stan??.
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

Mo?e wystarczy podnosi? te metalowe s?upki na miejscach wykupionych :-D
 
 
karolina


Posted:     [ !!! ]

Ja to widz? tak - gdybym mia?a takie miejsce wykupione, zapewne nie chcia?oby mi si? ruszy? ty?ka z samochodu, ?eby podnie?? s?upek zanim odjad?, jednak nie robi?c tego w?a?ciciel miejsca zdaje si? na inne osoby i mo?e zdarzy? si? taka nieprzyjemna sytuacja. Na niekt?re osoby dzia?a tylko blokada, a nie ostrze?enie - co dobrze wida? np. w przypadku miejsc dla niepe?nosprawnych.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group