TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
SZANOWNI LUDZIE SASIEDZI!!!
Autor Wiadomość
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-23, 21:56   

Joanna W. napisał/a:
Podzielam zdanie, tym bardziej, ?e nawet nie chce si? umy? ?apek. Ale mo?e, jak grzecznie poprosimy, to pan z cifem zn?w zadzia?a. :mrgreen:


Cifem szybko mo?na uszkodzi? cyferblat,
na t?uszcz ludzki ?e sie tak wyra?? najlepsze jest myd?o,lekko namoczy? szmatk? z odrobin? myd?a i jest ok:)
 
 
     
browary_rawy 

Etap Osiedla: III
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: 2B
Wysłany: 2008-02-24, 10:40   

Joanna W. napisał/a:
Mam pytanie,do os?b kt?re posiadaj? w pokoju okno prawie pod sufitem i uchylne tak minimalnie,?e trudno wsun?? nawet r?k? by odbezpieczy?.Powiedzcie prosz?,jak sobie z nim radzicie,okno jest nie do umycia. To? to okno nie jest do mieszka?,tylko piwnic i klatek schodowych..Prosz? o uwagi :?: :!: :roll:


Ja sobie zrobi?em specjalne ?a?cuchy do tego okna, zapinam je z jednej strony na ko?ek na blaszkach przymocowanych do futryny, a z drugiej strony do ko?ka na ramie okna. Trzyma pewnie i spokojnie mo?na my? okno bez opierania na parapecie. Ale uwaga, wcze?niej mia?em to zrobione z drutu i pu?ci?o, na szcz??cie jeszcze to by?o w fazie test?w i zd??y?em z?apa?. Poleacam ?a?cuchy, wszystkie cz??ci dost?pne w castoramie.
 
     
Kenzo 

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: 4a, Katowice
Wysłany: 2008-04-07, 15:47   

A ja i tak tego okna nienawidz?.Mam po obu stronach meble i mycie go, to poprostu kaskaderski wyczyn.To jest okno typu:gara?owego.Nie wiem komu przysz?o do g?owy umie?ci? je w pomieszczeniu mieszkalnym.?eby chocia? to cholerstwo chcia?o si? inaczej otwierac.Sory,ale musia?am.
 
     
iduska 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-07, 17:50   

Fakt okno jest koszmarne. Mieszkaj?c tu ponad rok - my?am je na zewn?trz dopiero 2 razy i ka?dorazowo wzbogacam swoje s?ownictwo z zakresu ?aciny kuchennej. Przy najbli?szej ulewie chyba po prostu polej? p?ynem szyb? zewn?trzn? i mo?e samo si? umyje, bo inaczej cholery dostan?! Chcia?abym dorwa? tego co zaprojektowa? to okno - chocia? samo zaprojektowanie w sumie jeszcze nic nie znaczy - ale ten co to zatwierdzi? ten projekt .... Natomiast mam niez?y ubaw jak przychodz? do mnie kole?anki, kt?re s? "s?usznego" wzrostu i parapet maj? na wysoko?ci oczu - suuuper to wygl?da!
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-04-10, 22:31   

no jak firma alpinistyczna i wszystko czysciutke hihihihihih
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12