TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Za oknem...
Autor Wiadomość
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-23, 17:45   

loozik napisał/a:
kogut, chyba sobie ?artujesz!!!!!!!! To jest dzielnica mieszkalna i nie potrzeba nam tu drapaczy chmur! Ja nie chc? mie? tutaj takiego ruchu jak w centrum, a co do atrakcyjno?ci zawodzia, to jako? mam to w dupie. Ja chc? tu TYLKO spokojnie mieszka?.

Wszystko i na temat.
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-23, 18:33   

tak, bardzo spokojna, mieszkalna dzielnica... bardzo
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-23, 20:59   

Karolina, a co Ci tu nie pasuje? Czy lataj? Ci samoloty nad g?ow?, czy codzniennie masz b?jki pod oknem, a mo?e korki samochodowe przed blokiem??? Ja nic takiego nie zauwa?y?em, no chyba, ?e nie mieszkamy na tym samym osiedlu... Je?eli masz inne zdanie o tym miejscu, to po co si? tu wprowadza?a??
 
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-03-23, 21:07   

Jak przy HPR-owcu na Sokolskiej stawiali bank i ludzie protestowali,to powiedzieli im ?e musz?
si? z tym liczy? bo mieszkaj? w centrum,tutaj niby blisko centrum,ale jak stoi za tym wielka kasa to nic si? tu nie zwalczy.
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-23, 21:17   

Drogi Looziku jestem bardzo zadowolona, ?e tu mieszkam.
Uwa?am jedynie, ?e nie jest tu za bezpiecznie.

Na wolnym placu wola?abym kryty basen lub inny entertainment, niby ma by? ten wie?owiec - nie wiem czy b?dzie mi przeszkadza? czy nie - nie za bardzo potrafi? sobie te minusy wyobrazi?, ale jestem raczej "mieszczuchem".

Uwagi w stylu "po co si? tu wprowadza?a?" chyba nie s? na miejscu w obecnej sytuacji mieszkaniowo/finansowej ludzi. Wprowadzi?am si?, bo tu dosta?am mieszkanie, ale nie narzekam, mimo, ?e np. boisko powsta?o ju? jak mieszkanie wybra?am.
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-03-23, 23:49   

loozik napisał/a:
kogut, chyba sobie ?artujesz!!!!!!!!


Tak?e po pierwsze nie - nie ?artuj?. Kiedy ?artuj?, robi? inn? min?. Po prostu jak si? wszyscy przekonali?my co by si? dooko?a nas nie dzia?o, zawsze znajdzie si? kto? komu pasowa? to nie b?dzie. Wi?c ?rednio takimi lud?mi bym si? przejmowa?, bo zawsze komu? gdzie? b?dzie za ma?o s?o?ca, a drugiego b?dzie tam razi? w oczy, kto? b?dzie narzeka? na ha?as, a kto? inny nie b?dzie potrafi? si? odnale?? w ciszy. Po co robi? burz? w szklance wody? ?yjemy w demokracji, a "demokracja (jak to powiedzia? ?adnie jeden z m?drych tego kraju) to nie kur... wszystkim nie dogodzi, ale i tak wi?kszo?? zapewnia jej racj? bytu"

peace!
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-24, 01:29   

Co do demokracji, to zgadzam si? z Tob? w 100%, wi?c racz zauwa?y?, ?e jeste? w zdecydowanej mniejszo?ci (?eby nie powiedzie? jedyny). Nie wiem, na kt?r? stron? masz okna, ale po Twojej wypowiedzi wnioskuj?, ?e nie b?dziesz mia? tej w?tpliwej PRZYJEMNO?CI widzie? ka?dego dnia za oknem tego molocha. Nie wiem te?, czy masz ju? dzieci, a je?li nie, to ?ycz? Ci, by? kiedy? mia?... mo?e wtedy przejrzysz na oczy i zrozumiesz, ?e s?siedztwo takiego budynku, to niezbyt bezpieczna perspektywa.

pozdrawiam
 
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-03-24, 09:12   

Problem w tym ?e moja wersja demokracji r??ni si? od Twojej tym, ?e te pozosta?e 99% mieszka?c?w ma swoje zdanie a nie Twoje. Poza tym Ty widzisz same negatywne aspekty, ja widz? pozytywne. Nie przekonali?my si? do swoich zda?. Wydaje mi si?, ?e si? nie przekonamy, wi?c ci?gni?cie tematu ma znikomy sens. Dajmy innym (wi?kszo?ci) zabra? g?os.
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-24, 12:15   

P?ki co, to w?a?nie ja mam zdanie wi?kszo?ci, bo nie zauwa?y?em, ?eby innym poza Tob? pasowa? ten plan. Czyli raczej moja wersja demokracji jest bli?sza jej definicji. Co do aspekt?w pozytywnych i negatywnych, to trafi?e? w samo sedno - nie widz? pozytywnych.
 
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-03-24, 13:25   

:-D Nie chcia?bym Ci? widzie? nigdy jako polityka, je?li
loozik napisał/a:
P?ki co, to w?a?nie ja mam zdanie wi?kszo?ci, bo nie zauwa?y?em, ?eby innym poza Tob? pasowa? ten plan.

Dyktakt r??ni si? od demokracji tym, ?e ka?dy ma prawo si? wypowiedzie?, a nie ?e jedna osoba mo?e m?wi? za ka?dego. Ja wyrazi?em swoje zdanie, a Ty wypowiedzia?e? si? za reszt? osiedla. A mnie interesuje ich zdanie.

pozdr
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-24, 13:53   

Negatywy - masz racje - okna wschodnie budynk?w 6 nie b?d? mie? widoku jak dotychczas. Ale nowy biurowiec = nowe miejsca pracy na przyk?ad.
A co do rodzin z dzie?mi - mo?e to si? zmieni, gdy b?dzie ciep?o, bo na razie w popo?udniowych godzinach nie ma tu ?ywej duszy, opr?cz dusz z kt?rymi nie chcia?abym si? spotka? po zmroku.
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-24, 14:36   

kogut, poczytaj troszk? o w?adzy demokratycznej. Je?li twierdzisz, ?e w demokracji ka?dy ma prawo g?osowania i wyboru, to dlaczego sam nie masz mo?liwo?ci g?osowania w sejmie? Masz TYLKO przedstawiciela - sam masz mo?liwo?? JEDYNIE jego wyboru, poza tym i tak nie b?dziesz mia? wp?ywu na jego decyzje. Do dyktatury niestety troszk? za daleko :lol:
Co do nowych miejsc pracy... oczywi?cie b?d?, ale kto powiedzia?, ?e akurat mieszka?cy zawodzia dostan? tam ciep?? posad? - szczerze w?tpi?. Taki budynek mo?e powsta? zupe?nie w innym miejscu zdala od osiedli i w tym nowym miejscu b?d? te same miejsca pracy i mo?liwo?ci. Negatyw?w jest niestety ca?a masa, a konkretnych i rozs?dnych pozytyw?w jeszcze nikt tu nie przedstawi?.

Pozdrawiam,
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-24, 14:50   

No w?a?nie pracownicy jednego z bank?w przenosz? si? "z dala od osiedli" i teraz wiecznie s? problemy z dojazdem oraz bezpiecze?stwem na drodze bank - przystanek. Nie ka?dy ma samoch?d. Twoje argumenty rozumiem, jednak nie jestem za tym, aby firmy budowa?y si? tylko z dala od cywilizacji.
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-03-24, 19:22   

je?li ten wie?owiec powstanie bli?ej drogi, np. zajmuj?c plac tej niedoko?czonej ruinki to niech sobie staje... zas?oni?by oczyszczalni? ?ciek?w za drog?
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-03-24, 23:00   

Ja tam mam swoje zdanie i uwazam ze trzeba bylo sobie sprawdzic co postawia wkolo zanim wzieliscie mieszkania... a nie teraz narzekac jak stare babska bo nikt nie zmuszal do wziecia lokum akurat tu. Nawet jak cos postawia to i tak po krzyku bo nie sadze ze nawet petycja od calego bloku cokolwiek zmieni. Popatrzcie na blok przed okraglakiem byly telewizje gazety a i tak to nic nie dalo wiec szkoda sie klocic drodzy mieszkancy
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12