TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o założenie satelity (talerza)
Autor Wiadomość
Grzegorz 


Etap Osiedla: III
Wiek: 49
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-04, 07:51   

Ja pr?bowa?em przerzuci? problem na C+ (wko?cu p?ac? ten abo) ale pani uprzejmie mnie poinformowa?a ?eby do monta?u anteny naj?? instalatora ale tylko jak masz fizyczn? mo?liwo?? powieszenia anteny, oni si? tym nie bawi?...
I jeszcze - jak nie masz mo?liwo?ci, to mo?esz i?? do administracji tam Ci ch?tnie dadz? stempel ?e si? nie da i umow? rozwi?zujesz w miesi?c, (C+ oczywi?cie, nie wiem jak Nka)
 
     
tomatom 

Etap Osiedla: III
Wiek: 45
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: koło MDK
Wysłany: 2008-02-04, 13:02   

no w?a?nie Nka nie da. Ale Urz?d Komunikacji Elektronicznej wypowiedzia? ju? swoj? opini? w tej kwestii zapoznaj?c si? z moimi dokumentami. Albo Nka, albo sp??dzielnia bed? musia?y si? ugi?
 
     
Grzegorz 


Etap Osiedla: III
Wiek: 49
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-04, 15:25   

No to pochwal si? co Ci odpisali ... :?:
 
     
tomatom 

Etap Osiedla: III
Wiek: 45
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: koło MDK
Wysłany: 2008-02-04, 20:13   

napisalem: wypowiedzial sie...:) telefonicznie, teraz dostane to na pismie. :) nie omieszkam zamiescic tresci.
 
     
master2 

Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-02-06, 09:29   

Wygrasz spraw? oczywi?cie jak nie odpuscisz p?ki co powie? i sie nie przejmuj. A o zgode TBS-U nie pytaj bo i tak b?dzie odmowna..
 
     
Joanna W. 
Giowanna

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-22, 16:07   

Czytam r??ne takie ciekawe rzeczy i si? zastanawiam co w takim razie nam wolno,a czego nie.
U mnie rzecz dotyczy pod??czenia UPC (kt?re kr?luje w naszych domostwach) w pe?nym pakiecie. Jak wszyscy mam w wi?kszych pokojach gniazda pod??czeniowe. M?j pech polega na tym,?e pok?j wi?kszy przeznaczy?am na sypialni? a mniejszy na salonik. Niestety, w saloniku mam telewizor-atrap?, poniewa? w tym pokoju kable w peszelu zosta?y przez budowniczych zalane betonem i co za tym idzie po?amane. Nie ma wi?c mo?liwo?ci pod??czenia op?aconej us?ugi. Natomiast w sypialni ustawiono mi ca?e audio,poniewa? to jest jedyne w moim mieszkaniu aktywne gniazdo. I mimo,?e by?am sk?onna dop?aci? za dodatkowe uruchomienie drugiego pod??czenia,nic z tego.
UPC obci??a win? TBSy,?e zalali peszelki, TBSy,?e UPC nie dopilnowa?a,budowla?c?w i w?asnego interesu. I do dzi? nie jest nic wyja?nione, a ja w XXI wieku nie mam telewizora w telewizyjnym pokoju.
Prosz? o komentarze...
 
     
Joanna W. 
Giowanna

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-22, 16:34   

Ups...ten temat nie powinien si? tutaj znale??. Sorki... ju? go przenios?am w odpowiednie miejsce.
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-02-23, 00:38   

no prosz?... ale? ta nasza nowa s?siadka aktywna ;-)
 
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2008-02-23, 11:19   

i jak lubi grafiki :-)
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-02-24, 00:38   

animowane :mrgreen:
 
 
     
browary_rawy 

Etap Osiedla: III
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: 2B
Wysłany: 2008-02-25, 10:11   

Co do dw?ch gniazdek w mieszkaniu to u mnie by?o tak: tam gdzie chcia?em mie? tv by? problem z gniazdkiem, poszli wi?c do drugiego pokoju ?eby tam sprawdzi? i zadzia?a?o, wr?cili do poprzedniego pokoju no i jako? sobie poradzili, wi?c mam tv w dw?ch pokojach. Je?li chodzi o net to zrobili mi w jednym pokoju i powiedzia?em ?eby sprawdzili mi w drugim, oni wyskoczyli z tymi 49z?. Ale poszli sprawdzi?, cho? powiedzieli ?e nie b?dzie dzia?a?. Jak poszli to sprawdzi?em dzia?aj? oba gniazdka. Te 49z? to jest chyba za aktywacje drugiego gniazdka jako drugie przy??cze, nie wiem jak z transferami, ale w sumie na pewno szybciej nie b?dzie. My?l?, ?e je?li teraz pod??cze drugiego kompa do drugiego gniazdka to mi nie przydzieli IP. Jak zrobi? sobie takiego samego MAC'a jak w pierwszym to mi przydzieli ale tego pierwszego wyrzuci.
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2008-02-25, 10:30   

to ruterka zarzucaj:D
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
browary_rawy 

Etap Osiedla: III
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: 2B
Wysłany: 2008-02-25, 10:46   

Jak potrzebuj? to w??czam drug? sieci?wk? wi-fi i ?miga :)
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-25, 11:45   

czytam i czytam i... dziwi? si?!! Pisa?em ju?, ze u mnie dzia?a wszystko (i tv i net) w obydwu pokojach, od razu tak sobie za?yczy?em, nie by?o obiekcji ani ?adnego marudzenia o dop?at? za dodatkow? aktywacj?. My?l?, ze to wszystko zale?y od humoru i "widzimisi?" montera. Pozdrawiam
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
Joanna W. 
Giowanna

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-25, 15:10   

adam napisał/a:
czytam i czytam i... dziwi? si?!! Pisa?em ju?, ze u mnie dzia?a wszystko (i tv i net) w obydwu pokojach, od razu tak sobie za?yczy?em, nie by?o obiekcji ani ?adnego marudzenia o dop?at? za dodatkow? aktywacj?. My?l?, ze to wszystko zale?y od humoru i "widzimisi?" montera. Pozdrawiam


U mnie pan by? bardzo grzeczny, nawet da? prywatny telefon :-) ale j?cza? i UPC do dzi?nic w mojej sprawienie zrobi?a. No b i po co, skoro umow? podpisan? maj? i abonament trzy-pak p?ac? jak w zegarku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12