TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Zwierzęta
Autor Wiadomość
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-04-01, 20:00   

Ooooo, czyli widz?, ?e jednak kogo? poza mn? te? to dra?ni. Bo ja si? potem taki wyalienowany czuj
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-01, 21:55   

A bo Koguciku ja tu tak z uczuciem, a Wy "przyprawili?cie" w?tek :)
 
     
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-04-02, 08:43   

Dzis wlasnie slyszalem tego psa.Jesli tak jest codziennie to jako sasiad z za sciany to chyba bym udusil wlasciciela
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-04-02, 08:54   

jeszcze 2 s?owa w kwestii odchod?w... Czy nie wydaje Wam si?, ze buduj?c takie nowoczesne budynki, mozna by?o pomy?le? o kilku pojemnikach na psie odchody (takich z woreczkami foliowymi albo tekturowymi tackami)?? Takie pojemniki postawiono ostatnio nawet na moim starym osiedlu (Paderewskiego). Zgodnie z prawid?ami to nawet nowoczesne ?mieciarki maja osobne pojemniki na nie, bo nie powinno sie ich miesza? z "normalnymi" ?mieciami...
A u nas ani kosza na ?mieci z popielniczk? w okolicach wej?? do klatek (st?d pety), ani pojemnik?w na odchody. Wymaga si? porz?dku (co jest zrozumia?e), ale wcale sie utrzymania tego porz?dku nie u?atwia.
Pozdrawiam wszystkich
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
eg 

Etap Osiedla: III
Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: ul.Marcinkowskiego
Wysłany: 2008-04-02, 18:17   

orzeszek napisał/a:
Dzis wlasnie slyszalem tego psa.Jesli tak jest codziennie to jako sasiad z za sciany to chyba bym udusil wlasciciela



O jakim psie jest mowa? W 4a czy w 6a?
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-02, 19:09   

Ja pisa?am o psie z 4a
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-04-04, 20:40   

Taaaa juz to iwdze jak ludzie zbieraja kupki i wrzucaja do specjalnych smietnikow no i to ze nie ma smietnikow to nie znaczy ze moga sobie robic gdzi epopadnie jak ktos ma zdjecia to bardzo porsze bo jakos nie wierze , a kwestie psow za bamkami zauwarzylem jedna pani wyprowadza z corka z 6b napisze tylko ze jezdzi srebrnym kombi (bez urazu dla Pani ale mozna przejsc za ulice niech robia te pieski ile moga) a druga Pani z przegubowcem bierze pieska staje sobie tu i tam pali sobie podziwia i czeka az piesek bespansko walnie KLOCA GDZIE POPADNIE ludzie bierzcie przyklad z Pana roslej postury za kazdym razem idzie sobie na trawke a jak piesek chce u nas na chodniku to dostaje reprymende :-) )))) to mi sie bardzo podoba i bardzo pochwalam
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-04-05, 12:41   

A wi?c jednak.... :-| Jest to m?dre, ?e sami sobie na w?asnym podw?rku robimy ba?agan?
 
 
     
anka_jot 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: 4a
Wysłany: 2008-04-05, 12:54   Pies z 4a

Istotnie, wyje ca?y dzie?. Czasami do??cza si? do niego drugi, a ?e z tym pierwszy s?siaduj?, jak wnosz? przez ?azienk? to i czasem mam ochot? te? zacz?? wy?. Wtedy przypominam sobie swojego by?ego psa, kt?ry wy? s?siadom w starym mieszkaniu przez kilka dobrych lat. Doceniam teraz ich tolerancj? i wyrozumia?o?? :). Miejmy nadziej?, ?e psiak si? przyzwyczai i przestanie wy?. Pozdrawiam ;)
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-05, 16:14   

S? metody, aby za?agodzi? t?sknot? psa. To, ?e szczeka/ujada nie jest sytuacj? bez wyj?cia, tylko trzeba chcie? si? zainteresowa? b?d?c w?a?cicielem
 
     
anka_jot 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: 4a
Wysłany: 2008-04-05, 17:11   Jasne.

I powiem ja Ci, ?e te? nie ?al mi siebie i innych, kt?rzy tego s?uchaj?, tylko w?a?nie tego biednego psiaka. Nie jestem w stanie zlokalizowa? psa, a raczej w?a?ciciela... bo przecie? by? mo?e wystarczy?oby mu zostawi? radio albo jakie? zabawki, kt?re psa b?d? intresowa?y. A je?li w?a?ciciel czyta to powiem ja, ?e znajomego szczeniaka na d?ugo zajmowa?y psie chrupki zamotane w kilkunastu reklam?wkach. Najpierw ?wietnie si? bawi?, p??niej by? zm?czony i zasypia?.
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-05, 17:31   

czasem mam takie g?upie my?li, ?e ten pies szczeka, bo w?a?ciciel umar? (za du?o seriali:)), wi?c liczy?am ?e odezwie si? kto? z bliskiego s?siedztwa i co? si? wyja?ni.

z moim psem by? inny problem, ?e z t?sknoty gryz? drzwi i te? mi go by?o ?al, bo si? kaleczy? w pyszczek. napisa?am do weterynarza w jakim? portalu i mi podsun?? rozwi?zanie.

mam nadziej?, ?e w ko?cu ta psina przestanie si? m?czy? i w?a?ciciele jednak co? z tym szczekaniem zrobi?, bo serce boli.
 
     
anka_jot 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: 4a
Wysłany: 2008-04-05, 19:18   :-)

Fajnie by by?o podsun?? komu? pomys? na to, ?eby piesa nie czu?a si? taka samotna dopo?udnia ale z drugiej strony - hmmm, nie wiem kto jest w?a?cicielem psa, a nawet jak si? dowiem to sk?d wiedzie?, jacy to s? ludzie i czy nie poczuj? si? zaatakowani informacj? o ich ujadaj?cym psie. Ja si? ju? do niego przyzwyczai?am, tak jak do wyj?tkowo g?o?nych wentylator?w - acz, po raz kolejny, ?al psa. Pozdrawiam ;).
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-05, 19:22   

to trzeba tak zakomunikowa?, aby nie poczuli si? zaatakowani:) bior? na siebie:)
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-04-05, 21:38   

ja jestem za, cho? w mojej klatce to inny pies "p?acze"
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 13