Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Do kazdej bramy inny pilot?
Author Message
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

[quote]Hehe, przed wjazdem i wyjazdem jest czas na buziaka :D[/quote] Buziaki Kochanie, buziaki... :-P
 
 
karolina


Posted:     [ !!! ]

Nie przesadzajcie z tym zamykaniem;) bo mi jaki? go?? co opanowywa? pilota zamkn?? bram? jak ju? prawie wyje?d?a?am i by?oby @#$%%^

:)))
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

haha, to spryciarz - :-)
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

skok silownika mozna zmienic czyli zeby zamykla sie szybcie ale bramiarze powiedzieli ze tro optymalna predkosc do trwalosci ze bramki naj dluzej wytrzymia chodzi gl o silownik czym szybciej tym krotsza zywotnosc :-)
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

co do pilotow do bramy to nie wiem czy Neo przekazal ze mozna bedzie je ustawic na obie bramki ale jak sie wszyscy sprowadza. Jako ze nie oplaca sie sprowadzac firmy dla pojedynczych osob;)) takze cierpliwosci moi drodzy:)
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

M?j dzia?a na obydwie :mrgreen:
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

Eee Smoga chyba nie jaki? lewy dosta? :P
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

pewno ?e lewy sam dorobi? a na 2 brame mu si? nie uda?o i teraz m?wi ?e mu nie dzia?a.
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

:mrgreen:
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

No i wszystko wysz?o na jaw :mrgreen:
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

A propo bram lepiej ni? wolniej si? otwieraja i sa mocne si?owniki ni? mia?ybybyc przecisniete i przez miesiac nie domykaly sie przez co wejscie bezproblemowe na parking. Ave robotnicy dombudu.
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Heja, ka?demu dzia?a pilot do bramy na parkingu? Bo pod klatkami na tych 12 miejscach ju? si? do?? ciasno robi.
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Mnie nie dzia?a
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

A sprawdzili?cie przy innych bramach czy dzia?aja? 1 i 2 przycisk z osobna.
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Mam pro?be do osoby kt?ra zrobi?a t? kartke na bramie pod 6. Czy mo?na by by?o wydrukowac jeszcze 1 taki zestaw i przykleic w bramie wspolnej z 2. Nie ?e si? czepiam ale lokatorzy spod 6A (ta klatka od strony parkingu) nie zamykaj? bramy za sob?.
Jak pisa?em wcze?niej nie mam mo?liwo?ci samemu zrobienia takiej rzeczy.
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

Pewnie nie potrafi? zamkn?? , dlatego tego nie robi? hehe
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Znoiwu stoje pod ?mietnikiem - je?li komu? to nie pasuje to ch?tnie si? zamienie pilotem z kim? kto ma gara? a jego pilot dzia?a te? na drug? bramk?...
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

kwestia hasiokow byl aporuszona juz :-( a kartki moge zrobic nie ma problemu mowicie i macie :-) a piloty beda kazdy bedzie mial do 2 bramek jest zalatwione tylko usttalimy tyermin
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

ja pisz? si? na jeszcze jednego pilota - zg?osi?em to w TBS. Jeden to troszk? za ma?o.
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

ja te? si? pisz? na przeprogramowanie pilota na drug? bram?. dopisz mnie tam Krzysiek.
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

To i ja i Kogut p?ki co jeste?my ch?tni...


Kogut, Twoja ta skodzina?
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

SMOG z calym uszanowaniem ale niestety nie mieszkamy sami i obowiazuja pewne zasady i nie chodzi o to zeby pisac "ja stoje pod smietnikiem i jak komus nie pasuje to niech sie zamieni" niestety zasdad ja nie wymyslam ale stosowac sie trzeba i to obowiazuje wszystkich czy to im sie podoba czy nie
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

NeO dlatego jasno napisa?em - prosze si? zamieni? pilotem je?li komu? przeszkadza stawanie pod ?mietnikiem - (blokuje wjazd do gara?u lub utrudnia) - ja nie robie tego specjalnie i ?adnej radochy mi to nie daje ?e stoje pod tym pi?knym ?mietnikiem z kt?rego ?mieci same wychodz?... i wybacz, ale nie b?d? stawia? auta za p?otem tylko z tego powodu ?e kto? ma gara?, pilota z kt?rego dzia?aj? mu obie bramy i dodatkowo zamiast parkowa? tam gdzie jest du?o miejsc to parkuje na zwyk?ym miejscu akurat tu gdzie jest ograniczona ilo?? miejsc a cz??? z nas ma mo?liwo?? parkowania tylko tutaj - wpierw zwr?ci?em si? z tym do Ciebie ale wypowied? "Ju? o tym rozmawia?em, musimy tylko ustali? termin programowania pilot?w" nie rozwi?zuje problemu! Jak masz jeszcze jakie? obiekcje to zapraszam na priv. P?ki co prosze o ustalenie tego terminu bo ju? 1,5 mca tutaj mieszkamy a problem ca?y czas jest nierozwi?zany...
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Panowie, panowie od???my na bok pretensjonalny ton tej waszej dyskusji. Nie czas tu wylewanie ?al?w. Je?li termin programowania pilot?w jest ustalany, to czekajmy spokojnie. Z drugiej za? strony do tego czasu proponuj? nie podnosi? na forum tematu parkowania pod ?mietnikami. Jak si? na to zapatrujecie?

pozdr
?
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Hehe, no my?le ?e sprawa si? rozwi??e jak b?da piloty dzia?a? wszystkim na obie bramki, p?ki co z Neo na priv sobie wyt?umaczyli?my pewne rzeczy i sprawe uwa?am za zamkni?t? :-)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group