TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep OGOLNO - SPORZYWCZY na rogu
Autor Wiadomość
Piotrek 

Wiek: 36
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: 3a
  Wysłany: 2009-03-03, 08:41   Sklep OGOLNO - SPORZYWCZY na rogu

Witam.

( Chodzi o sklep ogolno - sporzywczy, ktory znajduje sie w narozniku budynku w ktorym miesci sie bar piwny przy ulicy Saint Etienne. ) - Nie znam numeru budynku.


Dzisiaj okolo godziny osmej poszedlem jak co rano do tego sklepu po bulki na sniadanie. Kupilem ich 5 ( a raczej chcialem kupic ), gdyz pani tam pracujaca odmowila sprzedazy tlumaczac sie brakiem drobnych. ( Nie miala wydac z banknotu - 50zł ). Poprosilem ja ( jako ze przynajmniej dwa razy dziennie robie zakupy w tym sklepie - przed i po pracy ), aby gdzies zapisala, ze jestem winien te ~2,50 i ze wieczorem zaplace. Pani w sklepie STANOWCZO odmowila twierdzac, ze to nie jej wina, ze nie ma wydac. Specjalnie musialem osobiscie isc do drugiego sklepu do ktorego nie lubie chodzic, gdyz ceny wiekszosci produktow sa bardzo wygurowane i poprosic o rozmienienie banknotu na drobne. Pani w sklepie nie zdaje sobie sprawy, ze zlamala w tym momencie prawo, bo po to ono zostalo sworzone, aby nie uprzykrzac zwyklym ludziom zycia.

Art. 135. Kodeksu wykroczeń.
Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,podlega karze grzywny.

Brak drobnych nie jest uzasadniona przyczyna.

Mianowicie chodzi mi o to, ze w sklepie w ktorym robie zakupy codziennie od kiedy powstal ten sklep zostalem potraktowany tak jak gdybym byl tam osoba co najmniej obaca, ktora sie widzi po raz pierwszy w zyciu na oczy.

Pani w tym sklepie stwierdzila, ze jesli nie oddam to ona nie bedzie wykladala za mnie pieniedzy. Wypowiedz jest co najmniej smieszna!
Niezrozumiale jest dla mnie rozumowanie tej kobiety.
Jak osoba, ktora robi zakupy w jej sklepie codzienie moglaby sie ukrywac za 2 złote i wiecej nie przychodzic do tego sklepu.
Jak dla mnie obsluga w tym sklepie to jest jakas kpina!

Pozdrawiam mieszkancow osiedla "Bulwary Rawy".
Piotrek
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2009-03-03, 11:28   

Z tym spożywczakiem również miałem ciekawą (może mniej ciekawą) przygodę. Poszedłem w niedzielę po coś do picia. Gotówki nie noszę ze sobą, bo mam kartę płatniczą. Wszedłem do sklepu, w którym stała pani sprzedawczyni i właściciel. Zapytałem grzecznie, czy przyjmują karty, a w odpowiedzi od właściciela usłyszałem: "a jak idziesz na dziwki, to też płacisz kartą??"... pozostawiam to bez słowa komentarza...
 
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-03-03, 12:19   

loozik napisał/a:
Z tym spożywczakiem również miałem ciekawą (może mniej ciekawą) przygodę. Poszedłem w niedzielę po coś do picia. Gotówki nie noszę ze sobą, bo mam kartę płatniczą. Wszedłem do sklepu, w którym stała pani sprzedawczyni i właściciel. Zapytałem grzecznie, czy przyjmują karty, a w odpowiedzi od właściciela usłyszałem: "a jak idziesz na dziwki, to też płacisz kartą??"... pozostawiam to bez słowa komentarza...


No nie rozwalił mnie ten własciciel totalnie.Co za kretyn.Karty płatnicze wymyślono po to,by ludziom ułatwiać zycie,a nie utrudniac.Na pewno już nie pojde do tego ZAŚCIANKA.Jak nie nadązasz to wypadasz z rynku i czesc!
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2009-03-03, 14:30   

kolo napisał/a:
No nie rozwalił mnie ten własciciel totalnie.Co za kretyn.Karty płatnicze wymyślono po to,by ludziom ułatwiać zycie,a nie utrudniac.Na pewno już nie pojde do tego ZAŚCIANKA.Jak nie nadązasz to wypadasz z rynku i czesc!


To był pierwszy i ostatni raz, jak poszedłem do tego sklepiku... Nie obsługują kart, a obsługa... nie będę pisał o poziomie, bo szkoda słów.
 
 
     
Piotrek 

Wiek: 36
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: 3a
Wysłany: 2009-03-03, 18:07   

loozik napisał/a:
"a jak idziesz na dziwki, to też płacisz kartą??"


Również kilka razy będąc w tym sklepie musiałem wysłuchiwać niecenzuralnego słownictwa "Pań sprzedawczyń" - szczególnie jednej, ale narazie temat zostawie bez wytykania palcem.. Mam nadzieję, że ktoś sprawą się zajmie prędzej czy później, bo do tego sklepu chodzą również dzieci.

Sam w przeszłości używałem podobnego słownictwa, ale wydaje mi się, że wyrosłem już z tego, a przynajmniej staram się publicznie nie pokazywać, że znam takie wulgarne słowa jakimi posługują się na codzień coponiektóre sprzedawczyni z tego sklepu. A które to one już najlepiej wiedzą.
 
 
     
Kenzo 

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: 4a, Katowice
Wysłany: 2009-03-05, 00:36   

Ja byłem świadkiem jak w tym sklepie potraktowano dziecko.Tylko nie rozumiem dlaczego matka tego brzdąca, pozwoliła sobie na takie odzywki do swojej pociechy.
Olałem ten sklep i zwyczajnie tam nie kupuję. Sklep ,który nie umie zadbać o klientów prędzej czy później padnie.
 
     
Piotrek 

Wiek: 36
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: 3a
  Wysłany: 2009-04-24, 15:22   Powtórka z rozrywki!

Dzis znow to samo!
Tym razem do tego sklepu poszla moja siostra po jakies chipsy.
Chciala zaplacic banknotem 50zl.
I uslyszala ze nie ma wydac reszty wiec nie sprzedadza.
Paranoja w tym sklepie jest jakas.
 
 
     
MagicOPromotion 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: England
Wysłany: 2009-06-04, 14:23   Sklep OGOLNO SPORZYWCZY na rogu

Gdzieś w Rynku byłem w sklepie z ziołami i tam były jakies różne produkty spożywcze. Byc może to zdrowa żywność, ale nie jestem pewien.
Chyba sklep jest koło poczty, jubiler gdzies obok jest. Ale musisz poszukać bo nie pamietam gdzie dokładnie.
_________________
XRumer 5.0 Palladium: best promotion software
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2009-06-05, 09:55   

Czy admin może usunąć użytkownika (spam bota) MagicOPromotion???
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 12