TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Gniazdo odpływowe od pralki
Autor Wiadomość
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-13, 10:35   Gniazdo odpływowe od pralki

Dzisiaj zauważyłem że po roku użytkowania w gniezdzie odpływowym zebrało się bardzo dużo zanieczyszczeń po praniu (nitki,włosy,itd).Na środku tegoż gniazda znajduje się taki cypelek ktory zapobiega "popłynieciu" dalej kulki zabezpieczajacej przed cofaniem.Jak bym tak przegapił jeszcze przez 2 miesiące mogloby dojsc do zalania lub awarii pralki.Sprawdzcie sobie zanim bedzie za pózno.Aha jeszcze zauważyłem że uszczelka przy odpływowym ze zmywarki też jakoś szybko sie zużywa,może przez detergenty? Jak macie jakieś ciekawe uwagi dotyczące tego typu spraw,napraw, piszcie w tym temacie,a moze niejednemu np.sufit sie uratuje. :mrgreen: Pozdrawiam
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2009-02-14, 15:36   

No ja zauważam że dziwnie szybko się wszystko zużywa - począwszy od klamki w drzwiach poprzez świetlówke w łazience na panelach kończąc...
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
wesola 
wesola

Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 39
Skąd: Bulwary Rawy
Wysłany: 2009-02-15, 21:58   

Ja miałam szczęście w nieszczęściu, bo dość szybko po wprowadzce wezwałam człowieka od pralki i pierwsze co sprawdził to czy w wężyku nadal tkwi ta felerna kulka. Od razu kazał ją wyrzucić, bo jest tylko zagrożeniem do zalania.

U mnie wąż z prysznica szczelił po paru dniach użytkowania.

Wanna odprysła pod wpływem spłukania wody (śmiechu warte) a wezwany fachowiec powiedział, że on już dobrze zna wanny z tbs. Dają najtańsze i zazwyczaj już z jakimś ukrytym defektem.

A jeśli chodzi o tą diabelską świetlówkę to jest jakiś przekręt, bo większego i droższego badziewia na oczy nie widziałam. Trzeba zrobić, żeby było dobrze. A z ciekawości to zauważyłam, że te z korytarzy jakoś się nie psują :?:
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-15, 22:54   

Ja wąż prysznicowy wymieniałam już po dwóch dniach mieszkania. Pojechałam do Castoramy i był on dostępny za 9zł, a następny droższy za 30zł, więc przeskok duży. I tak jest z wszystkim. Jednak jakby nie było pominięcie łazienki w kosztach urządzania przy przeprowadzce było duuuuuuuuużą ulgą finansową. Nie jest to mój wymarzony design, ale co tam :)
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2009-02-16, 00:23   

Dokładnie! Karolina podpisuję się pod Tobą rękami i nogami. To było "w cenie". Mnie się jeszcze nic nie zużyło poza klamką do drzwi balkonowych, ale po długim czekaniu przyjechała firma montująca okna - wymieniła i działa. Pralka nie wylewa, a świetlówka (pomimo, że irytuje mnie niesamowicie) świeci dalej. Nie jest chyba więc aż tak źle!?
 
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-16, 00:33   

Dla mnie wejście do mieszkania było miłym zaskoczeniem reasumując. W okrąglaku z tego co widziałam łazienki nie były wcale wykafelkowane (ani podłoga ani ściany), a na podłogach nie było paneli / płytek tylko wykładziny PCV, więc chyba jest jakiś progres;)
Okna to chyba "najsłabsze ogniwo" naszych mieszkań, słabe klamki, żółknące ramy itd.
Ale są;)
 
     
karolina 


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 112
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-02-16, 00:38   

BTW - załączam mój pomysł na łazienkę -> świetlówki nie używam wcale
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2009-02-16, 15:06   

Co do świetlówki z łazienki to w Castoramie ich juz nie ma bo wycofali ze sprzedazy - mi udalo sie kupic Philipsa za 65zł - jakby ktos potrzebowal to piszcie na priv.
Moim zdaniem prócz tak jak pisaliście węża z prysznica, kolanek z kuchni - spod zlewu - oraz klamki do mieszkania to najsłabszym oniwem są właśnie panele - strasznie się ścierają... przynajmniej te "bez połysku" bo w mieszkaniu mam zamontowane 2 rodzaje - z połyskiem i bez.
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
glog 

Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: sławka
Wysłany: 2009-03-14, 16:21   

To fakt,wszystko jest gatunkowo najsłabsze i najtańsze.Ja od roku mieszkam w tbs na witosa i tam to jest makabra.Słabizna chińskiej jakośco.Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 13