Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Monitoring a przestepstwa
Author Message
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Arczi ma racje, trzeba dyplomatycznie :-)
 
 
ORJ
ORJ

Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

[quote="Eve"]Ja wam m?wie proca b?dzie najlepsza :mrgreen:[/quote]

Najlepiej od razu pistolet maszynowy.
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

No i po sprawie :-)
 
 
karolina


Posted:     [ !!! ]

w pokusie jest dobre winko, wi?c nie ma mowy o zabraniu koncesji ;) bezpiecze?stwo OK, ale ten sklepik jest te? dla nas :)))
 
 
Kenzo

Posted:     [ !!! ]

[quote="dagii_"]wiecie zawsze idzie isc do pokusy i poprosic zeby nie pozwalali pic pod nsklepem, bo to chyba zreszta jest zabronione ogolnie czy mi sie zdaje :-/[/quote]
picie alkoholu w miejscach publicznych i obr?bach sklep?w z tego co wiem jest
zabronione.Ale z respektowaniem tego zarz?dzenia r??nie to bywa.Niekt?re sklepy tego nie przestrzegaj?,bo jakby ten typ klienteli te? przynosi zyski ;-)
 
 
ORJ
ORJ

Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Byle nie otworz? sklep?w z alkoholem w lokalach u?ytkowych pod 4 lub 6
 
 
olo

Etap Osiedla: 3
Posted:     [ !!! ]

szanowni pa?stwo jestem jak najbardziej za monitoringiem nie tylko z okazji kradzie?y z aut czy picia piwka itd, przede wszystkim dlatego ?e mieszkamy w du?ej aglomeracji gdzie przemieszczenie r??nych os?b jest wi?ksze ni? w ma?ym mie?cie i lepiej dmucha? na zimno typk?w spod ciemnej gwiazdy w takim mie?cie jakim s? Katowice nie brak
 
 
olo

Etap Osiedla: 3
Posted:     [ !!! ]

w pobli?u ul. marcinkowskiego brak sklep?w kt?re mog? zaoferowa? jaki? dobry , ale po atrakcyjnej cenie towar, jest drogo a wyb?r s?abiutki dobrze ?e tak blisko jest carfour , oczywi?cie nie jestem za tym aby w wolnym lokalu powsta? sklep spo?ywczy
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

olo sklep spo?ywczy jest "pokusa" wi?c w?tpie aby powsta? drugi. monitoring tak jak pisa?em ok ale nie big brother jak na st.etien.
 
 
ORJ
ORJ

Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

A mo?e i by? Big Brother,je?eli ma to by? skuteczne przeciw lokalnym pijaczkom,z?odziejom samochod?w i innemu elementowi wywrotowemu.
W ko?cu do mieszka? kamery nie zagl?daj?,a og?lnie nic nie robi? ?eby by?o do ukrycia np. cho?by na zewn?trz przy bloku.!!
Pozdrawiam:)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group