Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
BRAMA WJAZDOWA BLOKU 4a i 4b, windy oraz latarnie
Author Message
beata
fisztur

Etap Osiedla: III
Posted:    BRAMA WJAZDOWA BLOKU 4a i 4b, windy oraz latarnie [ !!! ]

Szanowni Wsp??mieszka?cy - Forumowicze, oraz Szanowny Gospodarzu Bloku 4 b,
Zaczynamy ( ja i moj m??) traci? cierpliwo?? w temacie WIECZNIE OTWARTEJ BRAMY WJAZDOWEJ na posesje 4a i 4b. Co si? dzieje??!!! Czy ta brama jest zepsuta? Czy dalej kto? sobie urz?dza zabaw???!!Sama by?am jednak ?wiadkiem dwukrotnie, kiedy pojazdy opuszcza?y posesj? i nikomu nie przysz?o na my?l, ?eby t? bram? zamkn?? za sob?! Jutro zg?aszam to oficjalnie w administracji TBS-u. R?ce opadaj?....!!!
Jest chyba lepiej w temacie kontener?w ze ?mieciami - nie s? ju? tak pe?ne! Bardzo sympatycznie, ?e windy ju? przypominaj? windy - ale kiedy doczekamy si? ich wyczyszczenia?...
Jeszcze jedno: po co ca?y dzie? pal? si? latarnie na tzw. "spacerniaku" czyli na dziedzi?cu wewn?trz naszego osiedla? Jaka? awaria?
B?dziemy wdzi?czni za opinie lub odpowiedzi na ten temat.
Mi?ego wieczoru, pozdrawiamy, Mieszka?cy 4b
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

hmm, ja moge sie wypowiedziec tylko w sprawie latarni bo klatki 4 nas nie dotycza. Otoz latarnie maja jakis wlacznik czasowy. Zdaje sie ze w okresie zimowym pala sie przez dluzsza czesc dnia. Postaram sie zainterweniowac w tej sprawie w administracji. A co do bram wjazdowych to podobnie jak u nas w 6 to ludzie nie zamykaja ich za soba po prostu.
Pozdrawiam
 
 
orzeszek

Posted:     [ !!! ]

Do cholery czy to taka filozofia wcisn?? knefel w pilocie i miec zawsze brame zamknieta???
Przyznam ze zawsze zamykam po sobie ale nie rozumie czemu komus innemu tego nie chce sie robic??
 
 
adam


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

fakt potwierdzam, w 4-ce zawsze noc? brama otwarta
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

[quote="orzeszek"]Do cholery czy to taka filozofia wcisn?? knefel w pilocie i miec zawsze brame zamknieta???
Przyznam ze zawsze zamykam po sobie ale nie rozumie czemu komus innemu tego nie chce sie robic??[/quote]

jak pisa?em wcze?niej, niekt?rzy z buszu dopiero co wyszli i nie ma im si? co dziwi?... przecie? w buszu nie ma bram na pilota :mrgreen:
 
 
tomatom

Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

dzisiaj rano przed 8m? szeroko otwarta.
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

dokladnie Pani z lupo tak wypalila ze gdyby nie Pan astra za nia po 10 min to bramka otwarta chcialem zwrocic uwage ale szybko zrobila unik i pojechala w sina dal :-)
 
 
orzeszek

Posted:     [ !!! ]

Sluchajcie ta brama jest zdupczona!Wjezdzalem przed chwila i byla juz otwarta.Zamykam za soba a ona sie zamyka,jedno skrzydlo bardziej drugie mniej po czym sama sie otwiera.Powtorzylem proces ale to samo wiec nie da jej sie zamknac
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Pro?ba do gospodarza klatki 6a (od strony du?ego parkingu) by przy okazji odwiedzin mieszka?c?w przypominac o zamykaniu bramy wjazdowej. Szczeg?lnie Pani? z VW Lupo SZO. Bez napinki :-)
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

[quote="MMA"]Pro?ba do gospodarza klatki 6a (od strony du?ego parkingu) by przy okazji odwiedzin mieszka?c?w przypominac o zamykaniu bramy wjazdowej. Szczeg?lnie Pani? z VW Lupo SZO. Bez napinki [/quote]

Ja bym tam jej odwr?cony krzy? krwi? jakiego? barana na drzwiach namalowa?, ?eby dotar?o...
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

hehehe [b]kogut[/b], to dobre jest! albo markerem na szybie tego lupo mo?na napisa? instrukcj? u?ywania m?zgu... tzn pilota :-D
 
 
Joanna W.
Giowanna

Posted:     [ !!! ]

[quote="dagii_"]hmm, ja moge sie wypowiedziec tylko w sprawie latarni bo klatki 4 nas nie dotycza. Otoz latarnie maja jakis wlacznik czasowy.


Mam pytanie: co z tym wy??cznikiem latar?. Mamy weekend i one, bez wzgl?du na to, ?e s?onko wr?cz przypieka s? w??czone na okr?g?o (od pi?tku). ?miem przypuszcza?, ?e koszty tego ca?odobowego o?wietlenia poniesiemy my, mieszka?cy, nie administracja.
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

No jest to zgloszone ze sie swieca. Administrator powiedzial ze to przeprogramuja w najblizszych dniach
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Nie czepiajcie sie pani z LUPo ?adna brunetka i dzisiaj zamkn??a bram? nie wiem czy dlatego ?e czu?a m?j wzrok na niej czy co , a mo?e czyta?a forum :-P
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

wow!!!! :shock: jestem w szoku... nauczy?a si? :-D
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

?adna brunetka? :> 8-)
 
 
dee


Posted:     [ !!! ]

[quote="arczi"]Nie czepiajcie sie pani z LUPo ?adna brunetka i dzisiaj zamkn??a bram? nie wiem czy dlatego ?e czu?a m?j wzrok na niej czy co , a mo?e czyta?a forum :-P[/quote]
Ja mysle, ze to przez te karteczki na bramach :lol:
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

?adna brunetka? 8-)
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

kogut hehehe mo?e kto? Ci odpisze... ja tam nie wiem :lol:
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Z wami jest czasem ci??ko dogada? si
  
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

[quote="kogut"]Z wami si? czasem jest ci??ko dogada?.[/quote] Serio? :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group